brain mobility
®
®

יעוץ ושירותי הגירה לאוסטרליה וניו זילנד

לקוחות מספרים


ניר וליאורה פיירמן

למרות שהשתעשענו ברעיון של נסיעה למדינה אחרת הרבה זמן, לניו זילנד הגענו די במקרה. שנינו גרנו בחו"ל במהלך לימודי הרפואה, אבל מעבר עם המשפחה זה סיפור אחר לגמרי. בתור רופאים העדפנו מדינה שתכיר בהשכלה ובמומחיות שלנו ולכן ניו-זילנד מאד קסמה לנו, אבל תמיד נראתה רחוקה מדי. 

אני נתקלתי בפרסום של בית החולים לילדים באוקלנד בפורום בינלאומי שמחפשים רופא בתחום שלי, בהחלטה של רגע הגשתי מועמדות ולאחר סדרת ראיונות הודיעו לי שהתקבלתי. החוזה נחתם סופית באוקטובר וציפו ממני להתחיל כבר בפברואר, מה שהשאיר לנו 4 חודשים לארוז בית, להסדיר ויזה, להתחיל תהליך רישוי בניו זילנד ולנסוע עם שלושה ילדים. אומנם קיבלתי סיוע מכח האדם של בית החולים, אבל לאור לוח הזמנים הצפוף החלטנו שעדיף להתייעץ עם סוכן הגירה, וככה הגענו ליאיר.
כבר בשיחת הטלפון הראשונה יאיר היה מאד נחמד ואינפורמטיבי. קיבלנו הסבר על התהליך ואפשרויות השונות של ויזה ותושבות. ויצאנו לדרך.

הכנה לנסיעה משפחתית ארוכה למדינה אחרת מצריכה המון הכנות וארגונים. זו תקופה מאד לחוצה מכל הבחינות, עזר לנו מאד שהיה לנו מישהו שהוביל אותנו בסבך הבירוקרטיה, הכין את כל הניירת, אמר לנו בדיוק אילו טפסים למלא ואילו מסמכים לצרף, כך שהבקשה לויזה אושרה בפעם הראשונה מבלי שהיינו צריכים להוסיף או לתקן שום דבר. אומנם אתר ההגירה הניו זילנדי הוא מאד אינפורמטיבי, אבל היה לנו ככ הרבה על הראש וככ מעט זמן  שאני לא בטוח שהיינו מצליחים להתארגן בזמן ללא העזרה של יאיר.
 
ניר וליאורה

שניר והילה

לפני שבע שנים אשתי, הילה, ואני טיילנו בניו- זילנד. כבר באותו טיול התאהבנו במדינה, בנופים בשפע, בתרבות הרגועה ואמרנו לעצמנו שיום ויבוא ונעבור לגור פה. חזרנו מהטיול ומרוץ החיים החל.
אחרי תקופה התחלנו לברר וגילינו שהמעבר לא כזה פשוט ויש הרבה נושאים שצריך לפתור ולדעת. פנינו ליועץ הגירה, יאיר עוז ובעזרתו התחלנו את התהליך של הוצאת ויזה .  התהליך ארוך ומסובך אבל בזכות יאיר כל הטפסים והמידע התוצאות הגיעו מוקדם מהמצופה. בזמן שמצאנו מעסיק פוטנציאלי בניו זילנד  המשכנו לבצע את הבדיקות הנדרשות: המצאת  טפסים, תרגום מסמכים וכו'. בזכות ההנחיות של  יאיר והליווי האישי והמקצועי, הצלחנו לשלוח את הבקשה לויזות כולל כל הטפסים, תוך שבוע מהרגע שקיבלנו חוזה העסקה חתום.
 השימוש ביועץ הקל על כל התהליך, למרות שהניו זילנדים מאוד מסודרים ויש להם נהלים לכל דבר - צריך לדעת איך להתייחס לכל דרישה ושאלה. אפילו השירות בצה"ל בתור לוחם, דבר שמוכר לנו בשגרה הישראלית, מקבל משמעות שונה כאשר מדינה אחרת שואלת אותך "אם שירתת בצבא ומדוע"... תוך פחות משבועיים קיבלנו ויזה בלי הערות ובלי בקשות למסמכים נוספים
היום אנחנו כבר חודשיים בניו זילנד מתחילים להתרגל לרוגע, למנטליות שונה ולנופים עוצרי הנשימה
 
שניר והילה
 

דקלה ואלעד

אנחנו דקלה ואלעד, הורים לעמית (6) ונועם (3.5).
סיפור האהבה שלנו עם ניו-זילנד החל לפני כ-7 שנים שהיתה התחנה האחרונה שלנו בירח דבש שהחל אי שם בדרום מזרח אסיה.
הגענו לניו-זילנד קודם כדי לטייל ולראות, וגם כדי לבקר משפחה קרובה שחייה באוקלנד למעלה מ 14 שנים. 
הגענו, והתאהבנו.

כבר אז היו בנו מחשבות להשאר, אך המחשבות על הרחבת המשפחה כ"כ רחוק מהמשפחה המורחבת גרמו לנו לחזור לישראל לאחר שהספקנו לחרוש את ניו זילנד לאורכה ולרוחבה במשך כחצי שנה.

7 שנים אח"כ התא המשפחתי שלנו מונה 4 נפשות והמחשבות שמעולם לא נעלמו חזרו לטפטף ולחלחל, קבענו עם יאיר עוז פגישת ייעוץ כדי לבדוק ולסקור מהן האופציות העומדות לרשותינו בכל הקשור להגירה לניו זילנד, ואכן בעזרת הייעוץ והידע של יאיר הגענו למסקנה שהדרך הבטוחה ביותר עבורנו תיהיה קבלת הצעת עבודה ממעסיק ניו זילנדי עבור בקשה לוויזת עבודה. זה היה בניגוד לדרך שבה רצינו לנסות ולהגיש מועמדות לתושבות טרם המפגש ייעוץ עם יאיר.
ואכן, מספר שבועות לאחר מכן ולאחר מספר ראיונות עבודות בסקייפ התקבלה הצעת עבודה, והמסע לכיוון הוויזה החל.

ההחלטה לבצע את התהליך בעזרת יועץ הגירה היתה די ברורה מהסיבה שאת הוויזה היינו צריכים לנסות ולקבל כמה שיותר מהר, הבקשה מצד המעסיק היתה לנסות ולהגיע לניו זילנד בתוך כחודשיים לצורך התחלת עבודה. הבנו שאין זמן לשאלות ותשובות ובעזרת יועץ ההגירה יש פחות מקום לטעויות. 
את התהליך עד לקבל הוויזה עברנו בקלות, בעזרתו של יאיר. תוך מילוי הטפסים (ולא היו חסרים כאלה) עלו לנו לא מעט שאלות, מה שללא יועץ הגירה היה עלול לעלות לנו בזמן, שלא היה לנו. במקביל דאגנו ביחד עם מקום העבודה החדש לכרטיסי הטיסה, ביטוחים שונים ומשלוח תכולת הבית.
כחודשיים לאחר קבלת הצעת העבודה נחתנו באוקלנד ניו זילנד. 

 הילדים החלו מסגרות, כל אחד לגילו, מה שבשלבים הראשונים לא היה קל וזה מובן מאוד. היום, במבט אחורה אנחנו מעריצים אותם על ההשתלבות המהירה, קליטת השפה, רכישת החברים והרצון ללכת בכיף לגן\ביה"ס כל בוקר (איפלו בשבת!!).החיים בניו זילנד לא קלים מבחינה כלכלית, אך אפשריים בהחלט גם רק עם משכורת אחת. ההבדל העצום שאנחנו חווים הוא כמות הזמן המשפחתי (הסופה"ש מתחיל בשישי אחה"צ ומסתיים בראשון בערב), ההזדמנויות לטייל, מגוון האפשרויות שקיימות באוקלנד לבילויים משפחתיים (גם ללא עלות). 
 
דקלה ואלעד לוי


אנא צור קשר ונחזור אליך בהקדם:  03-7630025